پاسخ به پرسش‌های متداول

فروشگاه علی احمد دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت است.

 

ثبت سفارش به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای سال از طریق سایت امکان پذیر می‌باشد.

محصولاتی که توسط علی احمد ارائه می‌شوند با قیمت مناسب و به صورت رقابتی‌اند. ضمن اینکه برخی محصولات در شرایط ویژه به فروش می‌رسند که قیمت آنها بسیار پایین‌تر از قیمت بازار است.

برای خریداران استان قم که فرایند خرید را تا ساعت 12 ظهر تکمیل می‌کنند کالای سفارش داده شده بین ساعات 14 تا 21 به دستشان می‌رسد.

برای خریداران از دیگر استان‌ها کالا بین 3 تا 4 روز کاری توسط شرکت پست به دستشان خواهد رسید.

پس از تکمیل سفارش وضعیت سفارش شما به صورت پیامک برای شما به شماره‌ای که در پنل کاربری خود ثبت کرده‌اید ارسال می‌شود

از طریق پروفایل خود در سایت علی احمد قسمت سفارش‌ها وضعیت جاری سفارش خود را پیگیری کنید و یا اینکه با کد رهگیری موقعیت بسته خود را از سایت شرکت پست بررسی کنید.

گارانتی کالاها با همم دیگر متفاوت است. بعضی از کالاها شامل هیچ گارانتی نمیباشند و برخی دیگر علاوه بر گارانتی علی احمد شامل گارانتی شرکت سازنده می‌باشند. ولی تمامی کالاها مشمول بازگشت 7 روزه تحت شرایط معین هستند.

برای تغییر ا انصراف سفارش تا قبل از رفتن سفارش از قسمت پردازش به آماده سازی و ارسال با شماره‌های پشتیبانی تماس بگیرید تا سفارشتان اصلاح شود.

درصورتی که پس از مرحله ارسال یا تحویل قصد لغو داشتین باید با بخش گارانتی هماهنگی لازم را انجام دهید. اگر لغو به دلایل فنی و مغایرت کالا باشد تمامی مبلغ پرداختی عودت داده می‌شود. ولی اگر انصراف از خرید باشد بدون دلیل فنی ققط هزینه ارسال به عهده مشتری خواهد بود و هزینه پرداخت شده برای کالا به شماره کارت یا شبا موجود در پروفایل خریدار عودت داده می‌شود.

از طریق یکی از راه‌های زیر می‌توانید با علی احمد در ارتباط باشید.

تماس با پشتیبانی و امور مشتریان: 09125512673

تلگرام پیشتیبانی:  http://t.me/aliahmad

ساعات کاری پشتیبانی روزهای شنبه تا پنج شنبه 9 الی 17.

ناموجود شدن کالا در انبار اگر به دلیل اتمام موجودی باشد هرچه سریع‌تر شارژ می‌شود اما اگر به دلیل توقف تولید باشد نمی‌توان زمان دقیقی اعلام کرد.

در این شرایط ابتدا مطمئن شوید که مبلغ از حسابتان کسر شده است یا خیر «از طریق پیامک بانکی»، درصورت برداشته شدن بین 3 تا 72 ساعت وجه بازگشت داده می‌شود در غیر این صورت این موضوع را با بحش پشتیبانی درمیان بگذارید تا مبلغ برای شما عودت داده شود.